Śniadanie w Hotelu Włoskim

LIFESTYLE, URODA

Śniadanie to jedno z najważniejszych posiłków w ciągu dnia, jednak czy zawsze musimy spożywać je w domu?? Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, może jest to dobra okazja, aby zrobić coś wyjątkowego?

 

W ostatni weekend miałam okazję gościć na śniadaniu w Hotelu Włoskim, który znajduje się w centrum Poznania. Mimo to gwar miasta tutaj nie dociera. Panuje tu domowa atmosfera, włoski klimat, dzięki któremu można się tutaj poczuć jak w domu. Ciepło i przyjazne nastawienie czuć od samego progu. Nikt tutaj nie jest spięty, wręcz przeciwnie, każdy jest tutaj pozytywnie nastawiony do gości.

Pierwsze co rzuca się w oczy to kolory. Biorąc pod uwagę szarugę za oknem, to w restauracji hotelowej bije wiosenna paleta różności. Oczywiście na ten widok oczy zabłyszczały mi jak fajerwerki w sylwestra, ale na coś trzeba było się zdecydować. Nie było to proste, zwłaszcza dla kobiety 😀 Skosztować tu można nie tylko pyszne, fit desery, ale również robione na miejscu naleśniki, pyszną jajecznice ze szczypiorkiem <3 , domowe pieczywo z przeróżnymi dodatkami i wile innych. Z obu stron restauracji znajdują się ogromne okna, przez które wpadają promienie słońca. Śniadanie tutaj pozwala zapomnieć o bożym świecie, odprężyć się i delektować chwilą.

 

 

sukienka: Elen Store 

zegarek: NEAT BRAND 

 kolczyki: W. Kruk

fot. Weronika Roter

 

Leave a Comment


*