REGULAMIN I POLITYKA PRYWATNOŚCI

Niniejszy regulamin określa zasady kupowania w sklepie Kokokurka.com
Jeśli chcesz dokonać zakupów, musisz zapoznać się z regulaminem, a złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją warunków w nim przedstawionych.
Właścicielem sklepu mieszczącego się pod adresem https://kokokurka.com jest Firma Kokokukra Natalia Szpak, z siedzibą w Biskupicach przy ulicy Bocznej 40, posługującą się numerem NIP 972 1166 178, która jest jednocześnie producentem produktów dostępnych w sklepie internetowym https://kokokurka.com
Sklep zajmuje się sprzedażą unikatowych produktów za pośrednictwem Internetu. Większość rzeczy, dostępnych w sklepie jest wykonywana według indywidualnego zamówienia, które składasz w kilku krokach podczas dokonywania zakupów na stronie https://kokokurka.com

Zasady zamawiania

Aby złożyć zamówienie możesz dokonać rejestracji i być zalogowanym lub zrobić zakupy bez rejestracji. Nieprawidłowe wypełnienie formularza może uniemożliwić dokonanie zakupów. Zamówienie możesz złożyć na stronie https://kokokurka.com. Produkt wykonujemy według wskazanych przez ciebie cech, które wybierasz w karcie produktu ( jak np. rozmiar czy kolor ). Możesz też skontaktować się z nami (poprzez formularz w zakładce Kontakt lub poprzez e-mail: szpaknataliaa@gmail.com, jeśli chcesz, aby produkt był niestandardowy. Po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem, które jest równoznaczne z zawarciem umowy, w języku polskim.

Dostawa i wysyłka

W kolejnych krokach otrzymujesz informacje o kosztach związanych z przesyłką oraz czasem dostawy. Ze względu na szczególny charakter naszej działalności zamówienie
wysyłamy najpóźniej w terminie dwudziestu ośmiu dni roboczych po złożeniu przez konsumenta oświadczenia woli o zawarciu umowy i w przypadku otrzymania wpłaty na konto jeśli taką formę płatności wybrano, choć staramy się aby czas ten był jak najkrótszy. Czas dostarczenia przesyłki od momentu jej nadania to do 14 dni roboczych (Polska) i do 30 dni roboczych (reszta świata).
Korzystamy z usług firm kurierskich oraz Poczty Polskiej – te zamówienia są nadawane w trybie priorytetowym listem poleconym lub paczką pocztową.

Ceny przesyłek zależne są od ich masy oraz kraju dostawy, a ich wartości kalkulowane są po dodaniu produktów do ‚koszyka’.

Ważne!

Jeśli przesyłka wróci do nas z powodów niezależnych od nas, czyli np. podaniu przez kupującego nieprawidłowego lub niepełnego adresu, nieobecności odbiorcy, zmiany adresu lub innych danych, o których nadawca nie został uprzedzony, nie ponosimy odpowiedzialności finansowej za zwrot, ani też nie wysyłamy paczki ponownie, bez wcześniejszego opłacenia kosztów wysyłki przez zamawiającego.

Zwroty i reklamacje

Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie czternastu dni liczonym od dnia wydania rzeczy. Pamiętaj, że większość naszych produktów jest wykonywana specjalnie dla ciebie. Zwroty dotyczą zamówień produktów nie wykonywanych na specjalne zamówienie lub wg indywidualnych wymiarów, czyli tych produktów, które są dostępne w zakładce ‚GOTOWE’.
Jeśli chcesz nam coś odesłać albo złożyć reklamację najlepiej wcześniej napisz do nas e-mail na: szpaknataliaa@gmail.com – napisz jaki jest powód zwrotu lub reklamacji. My prześlemy instrukcje, co dalej robić, aby proces przebiegał jak najszybciej. Odesłany towar musi być w idealnym stanie, czyli być nowy i nie nosić śladów użytkowania. Do towaru musi być dołączony rachunek oraz oryginalne opakowanie. Sprzedawca odpowiada wobec kupującego, jeżeli towar konsumpcyjny w chwili jego wydania jest niezgodny z umową – reklamacje można składać przesyłając je na piśmie na adres przedsiębiorcy lub elektronicznie na adres e-mail: szpaknataliaa@gmail.com. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 30 dni licząc od dnia wpłynięcia reklamacji do sprzedającego.
Pamiętaj, że w przypadku indywidualnego uzgadniania właściwości towaru konsumpcyjnego domniemywa się, że jest on zgodny z umową, jeżeli odpowiada podanemu przez sprzedawcę opisowi, dlatego akceptujemy zarzuty co do niewłaściwego rozmiaru lub koloru – o ile wyniknęło to z naszego niedopatrzenia, nie zaś z błędów lub różnic odcienia na monitorze.
W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni.
W przypadku uwzględnienia reklamacji kupującemu przysługuje zwrotu kosztów przez niego poniesionych, w szczególności kosztów dostarczenia reklamowanej rzeczy.

Prywatność

W celu prawidłowego dokonania rejestracji musisz podać swoje dane osobowe oraz hasło. Jeśli nie pamiętasz hasła możesz poprosić o jego przypomnienie na adres e-mail. Twoje dane osobowe są przez nas przechowywane w firmowej bazie danych. Służą wyłącznie nam i nie są przez nas sprzedawane osobom trzecim.
Nasza prywatność jest niemniej ważna. Wszystkie teksty ( w tym także ten regulamin), nazwy, elementy graficzne, projekt strony, logotyp, fotografie są naszą własnością i nie mogą być wykorzystywane ani przetwarzane bez naszej zgody. Zastrzegamy sobie prawo do zmian zawartości strony, treści oraz informacji zamieszczonych na stronie bez konieczności podania przyczyny.
W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie ma prawo obowiązujące w Rzeczypospolitej Polskiej.

Dane osobowe

Dokonując rejestracji w sklepie Kokokurka.com wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych związanych z realizacją zamówień dokonywanych w sklepie Kokokurka.com. Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwia zrealizowanie zamówienia. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) masz prawo do wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz żądania usunięcia. Żądanie usunięcia danych osobowych jest równoznaczne z usunięciem konta w naszym sklepie. Konto możesz założyć ponownie w dowolnym czasie.

Ceny i płatności

Ceny na stronie podane są w polskich złotych.. Są to ceny brutto, a więc uwzględniają wszelkie składniki w tym wymagane daniny publicznoprawne. Do ceny dodatkowo doliczany jest koszt przesyłki, która zależy od miejsca, do którego zamówienie ma być wysłane. Jeśli posiadasz kod zniżkowy, możesz go użyć, aby obniżyć cenę produktu.
Płatności realizowane są za pomocą systemu PayPal oraz DotPay i mogą być one realizowane e-przelewem bankowym, przelewem na konto PayPal.