Podsumowanie roku i plany na 2019

LIFESTYLE

Początek roku, to idealny czas na podsumowanie i planowanie. Rok 2018, to zdecydowanie szaleństwo na kółkach 😀 Zrobiłam więcej niż zaplanowałam, przewidziałam i mogłam sobie wymarzyć. Oczywiście nie na wszystko mamy wpływ, czasem wystarczy odrobina szczęścia i znalezienia się w odpowiednim miejscu i czasie. Możemy zaplanować kupno domu, wyjazd czy zmianę pracy, ale nie jesteśmy w stanie zaplanować nowej znajomości, przyjaźni, miłości i szczęścia. Rok w rok planuje 12 celów na nowy rok, by mieć poczucie dobrze wykorzystanego czasu. Tak, to juz chyba choroba…a nazywa się ŻYCIE, które tak bardzo kocham!

 

Ten rok dał mi więcej niż mogłam sobie wymarzyć… Tak jak już wspomniałam zakup można zaplanować. Tym wielkim zakupem w tym roku był wymarzony dom, ale dom to tylko nieruchomość, żeby stał się czymś wyjątkowym, trzeba je wypełnić sobą i bliskimi… Licze na to, że w 2019 roku wypełnię ten dom po brzegi swoim szaleństwem 😀 kiedy..?? Ah! Mam nadzieje, że pierwszy grill w nowym roku organizuje u mnie 😀

 

O własnym M marzyłam od dawna. W końcu to on daje poczucie bezpieczeństwa i spełnienia. To do niego wraca się najchętniej, gdy życie daje w kość. To w nim możemy być sobą, zrzucić maskę codzienności i zasuwać w dresie i dziurawym kapciu, który przegryzł pies… Nikt chyba nie wierzy w to, że w domu popierniczam w sukience 😀 Jestem bardzo wygodnym człowiekiem i wygoda w domu to dla mnie priorytet!

W tym roku zakończyłam(chyba) przygodę ze studiami… 😀 To była super przygoda, ale dopiero teraz doceniam wolne weekendy.

 

Ale jest kilka rzeczy, których nie planowałam… To jedną z tych rzeczy, na którą się nie czeka, nie spodziewa się jej i nie szuka… mam tu na myśli PRZYJAŹŃ! To ona sprawiła, że ten rok był wyjątkowy, mocny, niespodziewany, pełen emocji, ale i bogaty w naukę dla nas wszystkich.. Dziękuje za nią! <3

 

Mój plan na 2018 spełnił się w nadmiarze, a plan na 2019?

Podam wam tylko kilka, bo muszę zostawić coś dla siebie 😀

 

Wprowadzić się do nowego domu

Zapomnieć co to stres

Odwiedzić Bieszczady

Wrócić na Maltę ( mam jeszcze tam coś do zobaczenia)

Zobaczyć zorze polarną

Pamiętajcie, że nie ważne co się wydarzy, znajdujcie w każdej sytuacji pozytywne elementy i nauki! Czerpcie z życia pełnymi garściami! Życie jest jedno, nikt nie przeżyje go za Was, a zestarzeje się z nas każdy, tylko jedni będą żałować, że czegoś nie zrobili, a inni będą się śmiać! Buźka!

Happy New Year!

 

fot. Weronika Roter

mua. Sandra Mańk

sukienka Mango

naszyjnik Lilou

zegarek Michale Kors

rajstopy Calzedonia

Leave a Comment


*